Dzień nauczyciela

ObczajKromca_20171012_131840_jwDzień Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela to czas, w którym dziękujemy nauczycielom za ich codzienny trud i poświęcenie włożone w nasze wychowanie. Aby odpowiednio uczcić ten dzień, w piątek, 13 października, odbyło się spotkanie dla wszystkich pracowników szkoły oraz tych, którzy zakończyli już pracę i przeszli na zasłużony odpoczynek.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Jan Drożdż witając wszystkich zebranych. Po kilku słowach wstępu odbyło się wręczenie dyplomów uznania dla najbardziej zasłużonych nauczycieli oraz stypendiów dla najzdolniejszych uczniów Kromera. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Młodzież umiliła gościom chwile, śpiewając i grając. Niesamowite występy uczniów nagrodzone zostały gromkimi brawami. Spotkanie zakończone zostało poczęstunkiem.

 

 

W ObczajKromca dołączamy się do wszystkich życzeń, które tego dnia mogli usłyszeć nauczyciele. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za Wasz wysiłek i życzymy samych dobrych chwil! :)

Pełna galeria zdjęć (30)

Julia Konieczny
fot.: J. Wszołek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s