Zakończenie roku szkolnego 2016/17

ObczajKromca_zakonczenie13_jw23 czerwca zakończyliśmy kolejny rok edukacji w Kromerze. Uroczystość uczniowie rozpoczęli mszą świętą w Bazylice Mniejszej w Gorlicach, po czym udali się do szkoły, aby pożegnać nauczycieli oraz koleżanki i kolegów.

Pierwsza część odbyła się na sali gimnastycznej. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu, dyrektor Jan Drożdż wyczytał nazwiska uczniów oraz klasy z najwyższą średnia ocen w szkole. Potem przyszedł czas na rozdanie świadectw z czerwonymi paskami. Zakończenie pierwszej części stanowiło pożegnanie pani wicedyrektor Aleksandry Baran, która po wielu latach pracy w naszym liceum odeszła na zasłużoną emeryturę. Trudno nam sobie wyobrazić Kromera bez naszej Pani Dyrektor..

ObczajKromca_zakonczenie04_jwPo wyprowadzeniu sztandaru uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Każdy otrzymał świadectwo i mówiąc kolokwialnie „był wolny”. Nikomu jednak się nie spieszyło. Na korytarzach padało wiele ciepłych słów pożegnania oraz tych obiecujących spotkania na wakacjach. Przyszedł jednak czas rozstania, ale nie smućcie się, bo widzimy się już we wrześniu! :D

Pełna galeria zdjęć (15)

Julia Konieczny
fot.: Jakub Wszołek

Zaczynasz naukę w Kromerze?
A może przed Tobą kolejny rok nauki?

Dołącz do Ekipy ObczajKromca!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s