Dzień otwarty 2016

ObczajKromca_DSC_3671_jlDzień 21 marca to szczególna data, która prowokuje nas do omijania szkoły. Mimo to mury Kromera zapełnione były po brzegi. Wszystko za sprawą dnia otwartego, który corocznie organizujemy, by jak najlepiej przedstawić naszą szkołę i ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny.

Uczniowie klas trzecich okolicznych gimnazjów nie zawiedli i tłumnie odwiedzali naszą placówkę, gdzie czekali na nich nasi licealiści – odpowiadali na pytania, obalali mity i zdradzali tajemnice dotyczące I LO w Gorlicach. Zapraszali także na doświadczenia chemiczne, stoisko astronomiczne, otwarte próby szkolnej grupy teatralnej czy dzień języków obcych. Oczywiście atrakcji było znacznie więcej. Na każdego czekały też słodkie łakocie – wszystko po to, by przekonać młodzież, że to Kromer będzie najlepszym wyborem ich dalszej edukacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji dnia otwartego, a gimnazjalistom życzymy połamania długopisów na kwietniowych egzaminach. Mamy nadzieję, że spotkamy się w Kromerze we wrześniu! Więcej informacji na temat rekrutacji znajdziecie na stronie szkoły: Dlaczego Kromer?

Galeria zdjęć (96)

Aleksandra Janek
fot.: J. Laskoś

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s